Scroll to top
Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Ticimax Yönetim Paneli Giriş

Ticimax Yönetim Paneli Giriş işlemi için yapmanı gerekenleri sizler için derledik.

Ticimax Demo Hesabı Giriş Bilgileri

Demo hesap için Ticimax Yönetim Paneli Giriş işlemi yapmak istiyorsanız aşağıda bilgileri bulunan anonim hesaptan giriş yapabiliriniz.

Giriş yaptığınız hesap Ticimax Max paket olacaktır. Ticimax E-Ticaret Paketi satın almaya karar verdiyseniz ancak hangi paketin size uygun olduğuna karar veremediyseniz bu kılavuz size kolaylıkl sağlar.

Demo hesap yetkileri sınırlandırılmış bir hesap olduğu için ürünler üzerinde değişiklik yapmanız mümkün olmaz. Ticimax paketleri hakkında geniş bilgi almak için Ticimax bayii olan Unicorn Bilişim’le temasa geçebilirsiniz.

https://demo.ticimax.com/UyeGiris?ReturnUrl=%2fadmin

Kullanıcı Adı:

Kullanıcı Şifresi:

Kendi Siteniz İçin Yönetim Paneli Giriş

Siteniz için Ticimax Yönetim Paneli Giriş işlemi yapmak istiyorsanız.

Tarayıcınıza [Site Adınız]/admin yazıp enter tuşuna basın. Sonrasında çıkan ekranda kullanıcı adınız ve şifrenizi girin.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi hatırlamıyorsanız “şifremi unuttum” butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda sizden e-posta bilginiz istenir. Sayı ve rakamlardan oluşan bir CAPTCHA’yı doldurduktan sonra yeni şifre oluşturmak için gereken bilgiler e-postanıza düşer.

CAPTCHA “Carnegie Mellon School of Computer Science” ifadesinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. İnsan ile bilgisayarı ayırt etmek için tasarlanan bir Turing testidir. Hazır botların sistem güvenliğinizi tehdit etmesinin önüne geçer. Böylelikle davetsiz misafirleri sitenizden uzak tutar.

Güvenli E-Ticaret Yönetimi İçin Bilgiler

Şifrelerinizi kimseyle paylaşmayın ve güvenli bir yerde tutun. Günümüzde çok fazla şifre kullandığımız için bazen işin kolayına kaçıp aynı şifreleri kullanıyoruz. Bu davranış e-ticaret sitesi yöneticileri için çok ciddi bir güvenlik açığına yol açıyor. Bu güvenlik açığının önüne geçmek için kullanabileceğiniz ücretsiz hizmet verene bir çok “Şifre Yönetim Programı” var.

En bilinen şifre yönetim programlarını sizler için sıralayalım. Keepass,, Sticky Password, Roboform,, LastPass, Keeper, Truekey, LogMeOnce, Dashlane, Symantec Norton Identity Safe ve Enpass Password Manager.

Yetkilendirdiğiniz kullanıcıların da şifrelerini güncellemesini sağlayın. E-Ticaret sitesini yönetmek için birden fazla kullanıcıyı yetkilendirmek gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda diğer yetkilendirdiğiniz kişilerin de sistem güvenliğini tehdit etmesinin önüne geçmelisiniz. Yetkilendirdiğiniz kişilerin de sizin gibi düzenli aralıklarla şifrelerini yenilemelerini sağlamalısınız.