Scroll to top
Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Ticimax Max Paket Ticimax OMNİ Paket Karşılaştırması

Ticimax Max Paket e-ticaret paketleri içinde yer aldığı konum itibariyle biraz ihmal edilmiş bir paket. Bunun sebebi sektördeki Ticimax Max Paketin ileri seviye bulut çözümleri kategorisinde yer alması olabilir. Ticimax Max Paket İleri Seviye Bulut Çözümler kategorisi altında Ticimax OMNİ paket ise E-Ticaret Paketleri kategorisi altında yer alıyor. Bütün bu paketler bulut sistemde çalışan e-ticaret yazılımları olduğu için bu farklılık pek bir anlam ifade etmiyor. Yani Ticimax OMNİ ile Ticimax Max paket karşılaştırması yaparak elma ile armutu kıyas etmiş olmuyoruz.

Dönüşüm Arttıran Özellikler

Premium Konsept Temalar

OMNİ Paketle beraber OMNİ Paketlerin alt paketlerinde olmayan olmayan konsept temalar geliyor. Ticimax Max Paketle ise konsept temalara ek olarak premium tasarımlar geliyor.

https://premium1.ticimax.net/ , https://premium2.ticimax.net/ , https://premium3.ticimax.net/, https://premium4.ticimax.net/, https://premium5.ticimax.net/, https://premium6.ticimax.net/, https://premium7.ticimax.net/, https://premium8.ticimax.net/

Mobile Bildirim Sistemi

Mobile Bildirim Sistemi modülüyle mobil uygulamanızı indirenlere mobil bildirim gönderebiliyorsunuz. Yalnız bilginiz olsun Hazır yeri gelmişken Ticimax’ın size vereceği mobil uygulamanın WebView olacağını da hatırlatmış olalım. Yani ziyaretçileriniz uygulamanızı indirdiğinde karşısına tarayıcıda gördüğü site çıkıyor.

Siteden Çıkarken Uyarı ve Kampanya Yapma

Ziyaretçileriniz siteden çıkarken sağ taraftaki çarpı işaretine yöneldiğinde son kez karar değiştirmesi için bir uyarı yapabiliyorsunuz. Bu Ticimax Max paketle gelen dönüşüm arttırma anlamında faydalı olabilen anlamlı bir modül.

Süreli Popup Modülü: Tasarladığınız Pup-Up’ları daha etkin yönetmeniz için kullanılan bir modül. Bu modülle birden fazla komut verebiliyorsunuz. İlk kontrol edebileceğiniz unsur, pup-up’ların hangi zaman aralığında yayınlanabileceğini belirliyorsunuz. Örnek: 1 Mart ile 8 Mart arası yayına komutu verebiliyorsunuz. İkinci kontrol edebileceğiniz şey pupup’ın belirlediğiniz zaman dilimi içinde hangi anda yayınlanacağı. Bu özellikle beraber pup-up’ın ziyaretçi girdikten kaç saniye sonra belireceğini saptıyorsunuz. Son olarak da dilerseniz özel bir sayfa için yönerge oluşturuyorsunuz.

İndirimli Güven Damgası Ücreti: Güven Damgası TOBB’un çıkarttığı bir damga. Özünde çok güzel bir fikri barındırmasına rağmen e-ticaret sitelerinden pek rağbet görmedi. Sanal Pazaryerlerine karşı e-ticaret sitelerinin elini güçlendirmesi gereken bu sisteme ironik biçimde sanal pazaryerleri ilgi gösterdi. Güven damgası alan şirketlerin listesini bu bağlantıda görebilirsiniz. Normal koşullarda pek önemli bir avantaj değil ancak güven Damgası almayı planlıyorsanız Ticimax Max paketi daha ciddi bir seçenek olarak düşünebilirsiniz.

Entegrasyon ve Diğer Özellikler

Trafik / Bandwidth: Ticimax OMNİ pakette 5.000 GB olan trafik alanı, Ticimax Max paket 6.000 GB. Belirli bir noktadan sonra GB’ın artması anlamsızlaşıyor.

Xml Entegrasyonu: Ticimax OMNİ pakette XML entegrsayon hakkınız bir tane. Ticimax Max pakette ise XML entegrsayon hakkınız üçe çıkıyor. Yani üç ayrı yerden ürün çekecekseniz Max Paket çok cazip.

Trendyol Ürün/APİ Entegrasyonu

OMNİ Pakette N11, Gitti Gidiyor ve Hepsi Burada entegrasyonu var. Ticimax MAX paketle beraber Terndyol entegrasyonu da paket özelliklerine ekleniyor. Yani OMNİ Pakette ek olarak satınalmanız gereken temel bir modül Max Paket’e dahil.

Sorularınız İçin Buradayız

Hangi Ticimax Paketi’nin sizin için uygun olduğuna karar veremediyseniz bu kılavuz sizin için faydalı olacaktır.

Unicorn ekibi olarak profesyonel satınalma ve e-ticaret yönetimi hizmetleri için size yardımcı olmaya hazırız. Dilediğiniz zaman buradan ulaşabilirsiniz.