fbpx

Ticimax Destek Alanı ve Alternatifleri

Bu metni okuyorsanız büyük olasılıkla google arama motorunda “Ticimax Destek Alanı” aratması yaptınız. Emin olun eğer bizimle çalışıyor olsaydınız Ticimax Destek Alanı diye bir portalın varlığından haberdar olmanız gerekmeyecekti. Paketiniz dahilinde size verilen destek hizmetini almak için www.destekalanı.com a tıklayabilir veya sizi anlayan ve gerçek anlamda çözüm sunan profesyonel bir ekiple yolunuza devam edebilirsiniz.

Profesyonel Ticimax Desteği

E-Ticaret projenize yaptığınız yatırımın karşılığını alabilmek için e-ticaret sitenizin profesyonel olarak yönetilmesi gerekir. Ticimax resmi bayisi Unicorn olarak e-ticaret sitenizi profesyonel olarak yönetebiliriz böylelikle siz de asıl işlerinize odaklanabilirsiniz.

Site Kurulum İşlemleri

Kategori ağacınızı oluşturup, ürün yüklemelerinizi yapıyoruz. Sanal Pazaryeri, ödeme sistemi ve kargo entegrasyonlarınızı tamamlayıp size özel slayder ve bannerlarla sitenizi bitmiş halde yayına alıp size telim ediyoruz.

Ürün Yükleme İşlemleri

Ürün açıklamalarını, fiyat – stok bilgilerini varyasyonlarını ve diğer bilgilerinin tamamını e-ticaret sitenize yüklüyoruz. Bu işlem sonrasında gerekli kontrolleri sağlayıp yayına alıyoruz.

Sanal Pazaryeri Entegrsayonu

Bulunduğunuz pazaryerlerine ürünlerinizi sizin belirttiğiniz stoklarda ve fiyatlarda çıkmanızı sağlıyoruz. Sanal Pazaryerleri ile sizin için görüşüp sorunları gideriyoruz.

ERP Entegrasyonu

Mikro, Logo, Nebim, SAP entegrasyon süreçlerinizi bize emanet edebilirsiniz. ERP yazılımı yapanlarla Ticimax arasında yaşanabilecek olası sorunları öngörüp optimum çözümler buluyoruz. Gerekirse kendi yazılım çözümlerimizle müşterilerimize özel entegrasyonlar geliştiriyoruz.

Ticimax Özel Tasarım Hizmeti

CSS javaScript müdahalesi ile sitenizi size özel olarak tasarlıyoruz. Böylelikle yüzlerce site ile aynı tasarımda olmaktan çıkartıp özgün bir site haline getiriyoruz. Site tasarım hizmeti kapsamında sunduğumuz çözümlerle ilgileniyorsanız bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

E-Ticaret siteniz için fark yaratacak Banner ve Slayder çalışmaları yapıyoruz. Bu sayede dönüşümlerinizi arttırıp yatırımınızın karşılığını almanızı kolaylaştırıyoruz.

Özel Yazılım Çözümleri

İhtiyaç olması durumunda E-Ticaret projenize özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Rakip fiyat araştırması, ürün rekabet araştırması için size özel makrolar yazıyoruz. Tek mağazası ve sınırlı ürün çeşitli olan ERP programına ihtiyaç duymayan işletmeler için ACCESS veri tabanı üzerinden stabil ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Ücretlendirme

E-Ticaret’in uzun bir yolculuk olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı anladıktan sonra bütçenize uygun seçenekler sunuyoruz. Güvene, samimiyete ve uzun süren iş birliklerine önem veriyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?