fbpx

Ticimax Kurulum

Ticimax Kurulum

Ticimax e-ticaret paketi aldınız fakat kurulumda zorluk mu yaşıyorsunuz? Veya Ticimax kurulum işleminize nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Gelin tüm bu konulara açıklık getirelim ve Unicorn olarak birlikte neler yapabiliriz bunları konuşalım.

Ticimax e-ticaret paketi satın aldıktan sonraki ilk süreç şüphesiz, son kullanıcı tarafından kolay, anlaşılır bir şekilde sipariş verilmesini sağlayarak e-ticaret sitenizi yayına almaktır. Bu süreç içerisinde birden fazla uzmana ihtiyaç olmakta ve mutlaka deneyimli bir uzman tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Aksi halde kurulum sürecinde yaşanacak aksaklık veya yanlış yapılan işlemler site açıldığında olumsuz geri dönüşlere, ciro ve zaman kaybına en önemlisi de motivasyonunuzun kaybolmasına neden olacaktır.

Unicorn Dijital Olarak Neler Ticimax Kurulum Sürecinde Neler Yapıyoruz?

Unicorn Dijital olarak Ticimax’ın Türkiye’deki sayılı resmi iş ortaklarındanız. Aynı zamanda Platinum Partneriyiz. 11 yıldır bu işi yapıyoruz ve Türkiye’nin önde gelen bir çok markasıyla çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

  Sadece Ticimax kurulum hizmeti değil aynı zamanda bir danışmanlık hizmeti de sunuyoruz. Bu süreçte neyin nasıl yapılması gerektiğini gösteriyor ve uzman ekibimizle birlikte uygulamaya geçiriyoruz. Paket mantığıyla değil sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tüm işlemleri eksiksiz gerçekleştiriyoruz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Ticimax Kurulumunu Ben Yapabilir miyim?

  E-ticaret sitesi kurulumu kolay gibi gözükse de içinde bir çok uzmanlığı gerektiren bir iş. E-ticaret sitenin slider, baner, kampanya görsellerinin grafik tasarım uzmanı tarafından tasarlanması, tema da belli alanların değiştirilmesi – tasarlanması için iyi derecede kod bilgisi olan Ticimax altyapısına hakim frontend developer ‘a, ürünlerin yüklenmesi, sözleşmeler, kategori ağacı, pazaryeri entegrasyonlarının kurulması gibi e-ticaret sitesinde yapılması gereken bir çok işlem için e-ticaret uzmanının ilgilenmesi gerekmektedir. Bunların hepsini bir kişinin yapabilmesi mümkün değildir. Bu sebepten destek alarak profesyonel bir ekibe işlemleri yaptırmak daha doğru olacaktır.

  Ticimax E-ticaret Site Kurulumu Kaç Gün Sürer?

  Ürün sayısına, sektöre göre değişmekle birlikte ortalama 7-21 iş günü sürmektedir.

  Ticimax E-ticaret Site Kurulumu Ücreti Ne Kadar?

  Bu projeye göre değişmektedir. Biz paket sunmuyoruz, sizin ihtiyaçlarınıza göre projenizi dinliyor en doğru fiyatlandırmayı sizin için sunuyoruz.

  Hangi Paketi Satın Aldığım Önemli mi?

  Bu süreçte hangi paketi aldığınız belli noktalarda önemli. Örneğin tema yönetimi açık olmayan paketlerde temada herhangi bir düzenleme yapılması da mümkün olmuyor. Kampanya kurguları kısıtlı olabiliyor veya bazı özellikler kapalı olabiliyor.

  Kargo, Sanal Pos, E-Fatura Anlaşmalarını Nasıl Yapıyoruz?

  Bu süreçte sizlere her alanda destek oluyoruz, size hem danışmanlık veriyor hem de bu anlaşmaların başvurularını yaparak tüm süreci sizler adına takip ediyoruz.

  Eğitim Videolarını İzleyerek Bu Siteyi Kurabilir miyim?

  Doğrusunu söylemek gerekirse pek gerçekçi değil. Bunun için iyi bir tasarımcı, frontend developer, e-ticaret uzmanı yetkinliklerini kazanmanız gerekiyor. Bu size çok büyük zaman – para kaybına daha önemlisi motivasyonunuzu kaybetmenize sebep olabilir. Yarım imam dinden, yarım doktor candan eder sözü burada da geçerli 😊 Yarım veya yanlış kurulum yapılan bir altyapı sizi hayal ettiğiniz cirolardan edebilir.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?