fbpx

Ticimax ile İş Ortağı Olduk!

Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret yazılımı olan Ticimax’ ın e-ticaret kurulum ve yönetim kategorisinde iki iş ortağından birisi olduk. Bu zamana kadar elde ettiğimiz müşteri memmuniyet oranımız, doğru çözümlerimiz ile yüzlerce firmanın e-ticarette başarılı olmasını, doğru adım atmasını sağladık. Sonrasında ise e-ticaret destek ve dijital pazarlama faaliyetlerini de yürüterek satış ve karlılığı artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Unicorn Dijital olarak e-ticaretin tüm dijital kollarında hizmet vermekteyiz. Peki Ticimax iş ortağı olarak neler yapmaktayız, gelin çözümlerimize birlikte göz atalım.

 

  • E-Ticaret Site Kurulumu
  • E-Ticaret Danışmanlığı-Yönetimi
  • E-İhracat Danışmanlığı
  • Pazaryeri Yönetimi
  • ERP Entegrasyon Süreçleri Yönetimi
  • Yazılım-Entegrasyon Çözümleri
  • Arayüz Geliştirme
  • Dijital Pazarlama Yönetimi
  • Grafik Tasarım İşlemleri
  • Sosyal Medya Yönetimi

 

Size Uygun E-ticaret Paketi Hangisi?

E-ticaret sitesi açmaya karar verdiniz veya var olan altyapıyı taşımaya karar verdiniz. Öncelikli olarak projede olmazsa olmaz özellikleri çıkarıyoruz. Sonrasında ise hedeflerimiz doğrultusunda orta ve uzun vade de gerekli olabilecek, karşımıza çıkabilecek özellikleri belirliyoruz. Projeyi tamamen kendi projemiz gibi görüp objektif bir şekilde yönlendirmelerimizi yapıyor uygun olan Ticimax e-ticaret paketini belirliyoruz. Eğer istenilen özellikleri mevcut paketler karşılamıyorsa bunu da söylüyoruz. Amacımız yol haritasını ve tercihleri doğru konumlandırarak sonrasında çıkacak sürpriz maliyet ve hayal kırıklıklarının önüne geçmek, uzun soluklu iş ortaklıkları yapmaktır. Bununda ancak deneyimli, alanında uzman bir e-ticaret ajansıyla mümkün olacağını unutmamak gerek. Unicorn Dijital olarak işin mutfağında olduğumuzdan bu süreci profesyonelce yönetiyor olacağız.

 

Ticimax E-Ticaret Sitesi Kurulum Süreci

Size uygun olan ticimax e-ticaret paketini satın aldınız fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz, Unicorn Dijital olarak tüm kurulum süreçlerinde de yanınızda oluyoruz. E-ticaret kurulum süreci bir ekip işidir ve ancak bir çok uzmanın işe dahil olmasıyla doğru bir şekilde kurulum süreci yapılabilmektedir. Örneğin e-ticaret sistemimizin slider-banner gibi grafik ihtiyaçlarını grafik tasarım uzmanı yapabiliyorken temada gerekli yerlerin değişikliğini yapmak front end uzmanının işi olacaktır. Ürün yükleme, entegrasyon süreçleri ve diğer yapılacak işlemler içinde deneyimli bir e-ticaret uzmanı olması gerekmektedir.

Ticimax iş ortağı olarak eticaret sitesi kurulumunu alanında uzman ekibimizle birlikte tamamlıyoruz.

 

Ticimax E-Ticaret Sitesi Yönetim Hizmeti

E-ticaret sitenizin kurulumu tamamlandı satışlara başladınız bu süreçte e-ticaret sitenizin kampanya takipleri, görsel tasarım süreçleri, pazaryerleri yönetimi, entegrasyonların yöneyimi, ürünlerin eklenmesi gibi bir çok yapılması gereken işler ortaya çıkmaktadır. Bu işler için şirket için uzmanlar almak çok maliyetli olabiliyor aynı zamanda bazı durumlarda verimsiz de olabilmektedir. Unicorn Dijital olarak e-ticaret sitelerinin yönetimini her biri kendi alanında uzman ekibimizle yönetiyoruz.

 

Özel Çözümler

E-ticarete devam sürecinde bir çok sorunla denk geleceksiniz aynı zamanda işlerinizi kolaylaştıracakta çözümler beraberinde gelecektir. Ürün aktarım çözümleri, rakip analizleri, otomatik fiyatlama çözümleri, özel excell makroları, erp entegrasyonu yazılımları gibi sorunları bitirecek, çok zaman alan işlemleri çok kısa sürecek hale getiriyoruz. Tüm sorunlarınızı bizi arayarak bildirebilir veya birlikte neler yapabiliriz konuşabiliriz.

 

Satışlarınızı Artıracak Çözümler

E-ticaret siteniz kuruldu, satışlarda gelmeye başladı bundan sonraki süreç satışlarınızı artırmak olacaktır. Bunun için yapılacak bir çok çalışma bulunmaktadır. Unicorn Dijital olarak dijital reklam yönetiminden farklı olarak Related Digital, Revotas, Insider gibi yazılımlarla entegrasyon yaparak pazarlama araçlarını etkin bir şekilde yönetiyoruz.

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?