Ticimax Global Paket
Scroll to top
Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Ticimax Global Paket Ticimax Max Paket Karşılaştırması

Ticimax Global Paket Ticimax’ın E-İhracat yapabileceğiniz iki paketinden biri. Diğer Paket de Tiximax’ın en üst paketi olan Global Plus Paket. Ticimax’ta paket seviyeleri yükseldikçe üst paketin bir alt paketle arasındaki fark sayısı az oluyor ama her bir fark önemli bir noktaya denk düşüyor.

Global Paket ile Gelen E-İhracat Fonksiyonu

Global Pakette E-İhracat yapabilmeniz için kullanmanız gereken iki kritik fonksiyon geliyor. Bu fonksiyonlar: Türkçeye ek bir adet Dil Modülü ve Çoklu Para Birimi İle Satış modülü. Bu iki modül E-İhracat yapabilmenizin önünü açıyor. Ziyaretçilerinizin sitenizi ziyaret ettiği lokasyona göre dil ve kur atayabiliyorsunuz.

Mobile Bildirim Sistemi

Mobile Bildirim Sistemi ile mobil uygulamanızı indiren müşterilerinize mobilden bildirim gönderebiliyorsunuz. Bu modülü aktif olarak kullanabilmeniz için üçüncü parti yazılımlardan ek paketler almanız gerekebilir.

Parçalı Ödeme Sistemi

Parçalı Ödeme Sistemi ziyaretçilerinizin tek bir sipariş için birden fazla ödeme yöntemini kullanmasına izin verir. Bu modülle ziyaretçileriniz siparişlerinin ödemesini birden fazla kredi kartı veya ödeme yöntemi ile yapabilir.

Kombine Özel Kampanyalı Fiyat

Birden fazla ürünü kombin ürün olarak tanımlayıp özel bir fiyat oluşturabiliyorsunuz. Bu modülü etkin kullanırsanız, satılmayan ürünleri satılan ürünlerle kombinleyip çakılı stoğunuzu eritebilirsiniz.

Trafik / Bandwidth

Ticimax Max Paket ile Global Paket arasında trafik kotasında da fark var. Ticimax Max paket 6.000 GB trafik kotası içerirken aynı değer Ticimax Global paket için 8.000 GB.

Tedarikçi Xml Entegrasyonu

Ticimax Max Pakette 3 adet XML entegrasyonu veriliyor. Ticimax Global pakette ise bu sayı 6.

Whatsapp Sipariş Modülü

Whatsapp Business kurulu işletmelerin kullanabildiği bu modülle, müşterilerinizin Whatsapp’tan sipariş oluşturabilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Panelden Sipariş Oluşturma Modülü

Panelden Sipariş Oluşturma Modülü sayesinde yönetici panelinden müşteriniz adına sipariş oluşturabiliyorsunuz.

E-Ticaret’te Doğru Karar Vermeniz İçin Yanınızdayız

Hangi Ticimax paketini kullanacağınıza karar veremediyseniz sizin için hazırladığımız bu basitleştirilmiş bir tabloyu ve bu kılavuz metni önerebiliriz. E-Ticaret projeniz için doğru bir satınalma yapmak isterseniz Unicorn olarak 10 yıllık sektör deneyimimizle size profesyonel anlamda destek sunmaya hazırız.