fbpx

E-Ticaret Özel Tasarımı

E-Ticaret Özel Tasarımı İle Satışlarınızı Arttırın

E-Ticaret satışlarınızı yükseltecek, kurumsal kimliğinizi yansıtacak özgün bir sitede satış yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. T-Soft, Ticimax veya İdeasoft e-ticaret yazılımı kiraladınız veya kiralamayı planlıyorsunuz ancak size sunulan tasarımlar içinize sinmediyse 1.500 TL’den başlayan fiyatlarla ekonomik bir çözüm sunuyoruz. Sizi oyalamadan prosedürlere boğmadan hemen başlıyoruz ve şaşırtıcı kadar kısa sürelerde sitenizi teslim ediyoruz.

Neden Özgün Bir Tasarım Yapmalısınız?

T-Soft, Ticimax veya İdeasoft gibi e-ticaret site yazılımı kiralama hizmeti sunan firmalar girişimciler için hazır paket çözümleri sunar. Bu firmalar ile çalıştığınızda fiyata oranla oldukça stabil ve düzenli olarak güncellenen bir yazılım hizmeti alırsınız. Bu nedenle bir çok girişimci bu üç firmadan birini tercih eder. Ancak bu noktada bir sorun ortaya çıkar bu firmalar standart müşterilerine sınırlı sayıda tema seçeneği sunar. Dolayısla yüzlerce site aynı tema ile yayın yapmak durumunda kalır.

Özgün olmayan, kurumsal kimliğinizi yansıtmayan birbirini tekrar eden siteler ziyaretçileriniz için cazip değildir. Dönüşüm oranınızı yükseltmenizi zorlaştırır. Rakiplerinizle kendinizi ayrıştıramazsınız. Yüksek maliyetle kazandığınız ziyaretçileri elinizde tutmanın bir yolu var. Gelin bu soruna bir çözüm bulalım.

Esnek, Ekonomik ve Profesyonel Tasarım Çözümleri

Unicorn olarak özel tasarım projeleri için esnek, ekonomik ve profesyonel tasarım çözümleri sunuyoruz. Bunu dört aşamada hızlıca ve sizi gereksiz prosedürlere boğmadan yapıyoruz. Ödemenin 3/2’sini alarak başlıyoruz, kalan miktarı ise iş teslimi onaylanınca alıyoruz.

Projelendirme

Öncelikle sizi dinliyoruz ve ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. Eğer talebiniz panelden yapılacak müdahalelerle çözülebilecekse tasarım işlemine oranla çok daha ekonomik bir teklif sunuyoruz. Eğer talepleriniz çalıştığınız altyapının yapısı gereği karşılanamayacak taleplerse bunu da anlayıp size nedenleri ile beraber açıklıyoruz.

PSD Çalışma

Çalışılacak sayfa sayısını belirledikten sonra PSD çalışmalarına başlıyoruz. Sizin belirttiğiniz örnek sayfalar üzerinden özgün tasarımlar çalışıp size farklı tasarım alternatifleri ile beraber dönüş yapıyoruz. PSD tasarım yapılış aşamasında size alabildiğine geniş bir revizyon olanağı sunuyoruz. Yaptığımız işin içinize sinmesini önceliğimiz olarak görüyoruz. Tasarım noktasında önerilerimizi yapıyoruz neyi neden önerdiğimizi de açıklıyoruz. Son kararı ise size bırakıyoruz.

CSS HTML

PSD formatında onaylanmış tasarımları çalıştığınız altyapıya uygun olarak CSS ve HTML olarak kodlayıp panelinize yüklüyoruz. PSD formatında tam olarak görselleştirilemeyen efektler konusunda sizden onay alarak ilerliyoruz.

Rötuşlar

Son olarak kalan küçük düzeltmeleri yapıp sitenizi yayına alıyoruz. Özgün tasarımınıza ait bütün detayları ve çalışma dosyasını size teslim ediyoruz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

E-Ticaret siteniz için özgün bir tasarımı hem daha ekonomik hem de daha kısa sürede teslim almak isterseniz bize ulaşmanız yeterli. Ana Sayfa, Ürün Detay ve Ürün Listeleme sayfalarının her biri için ayrıca tek sayfalık teklifler de hazırlayabiliriz. Yine aynı biçimde küçük değişiklikler için de teklif isteyebilirsiniz.

T-Soft, İdeaSoft veya Ticimax altyapısı için özel çözümlerimizle tanışabilirsiniz.

E-Ticaret Özel Tasarımı hizmeti ve diğer dijital ajans hizmetlerimiz için formu doldurmanız yeterli.

Diğer hizmetlerimiz için linke tıklamanız yeterli.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?