Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Çözümlerimiz

E-Ticaret Site Yönetimi

E-Ticaret hedeflerinizi gerçekleştirmek için ürünleri çektiğiniz ERP programından ürünleri aktarıp satışını gerçekleştirdiğiniz pazaryerlerine kadar uzanan bütün bir sistemi tek elden profesyonel olarak yönetiyoruz.

E-Ticaret sitenizin size sağladığı entegrasyon altyapısı dahilinde; Kargo, E-Arşiv E-Fatura altyapısı, Remarketing yazılımları, Mailing ve Call Center sistemleri, pazaryerleri ve ERP sistemlerine entegre olmasını sağlıyoruz.

Birden fazla Pazaryerinde bulunan müşterilerimiz için değişen komisyon oranlarını hesap edip sabit kar marjları ile satış yapmasını sağlayacak özel makrolar yazıyoruz.

Stoksuzluk ve geciken sipariş maliyetlerini düşürmek için ERP entegrasyonuna paralel çalışan ek sistemler ile destekleyip hatayı minimum seviyede tutuyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Kurum kimliğinizi en doğru biçimiyle yansıtan hazır temalarla kısıtlı olmayan özgün Kurumsal Siteler tasarlıyoruz.

Kurumsal sitelerinizi kurum hedeflerinizi odağımıza alarak ve müşteri deneyimlerini gözeterek kodluyoruz.

Kurumunuza ait özel talepler için gerekirse özel yazılım çözümleri üretiyoruz.

E-Ticaret sitenizdeki dinamik veri yapısı ile Kurumsal Sitenizi besliyor ve verilerin her an güncel kalmasını sağlıyoruz.

SEO’ya uygun metinler ve görsel tasarımlar hazırlayarak sitenizi içerik olarak besliyoruz.

UX Tabanlı Site Tasarımı

Hazır E-Ticaret siteleri için CSS ve HTML düzeyinde girişimler yapıp özgün site tasarımı ile müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkartıyoruz.

Kullanıcı alışkanlıklarını, sektördeki lider siteleri, heat mapleri ve analitics verilerini baz alarak düzenli iyileştirmeler yapıyoruz.

Tamamı responsive olan özel tasarımlarımızla bütün mecralar için en iyi tasarım deneyimini sunuyoruz.

Temel KPI’lardan biri olan site açılış hızını en iyi seviyede tutmayı tasarım aşamasında önceliklerimiz arasında konumlandırıyoruz.

SEM & SEO Performans Marketing

SEO ve SEM çalışmaları için her zaman gerçekçi hedefler koyuyoruz, teklif verdiğimiz kurumla kendi hedeflerimiz örtüşmüyorsa bu bilgiyi henüz teklif aşamasındayken açıklıkla paylaşıyoruz.

Link aldığımız yerleri titizlikle seçiyoruz ve düzenli aralıklarla kontrol ediyoruz.

Güvenin kontrole mani olmadığının bilinciyle hareket ediyoruz, reklam harcamalarını müşterimizin kolaylıkla takip edebileceği ortak bir panelden yönetiyoruz.

Reklam dönüşlerini ve harcamalarını sizin için özel olarak hazırlanmış bir Data Studio çalışması üzerinden günlük olarak raporlayıp iletiyoruz.

Reklam bütçenizi en doğru mecrada en doğru biçimiyle yer alabilmeniz için titizlikle ve profesyonelce yönetiyoruz.

Sanal Pazaryeri Yönetimi

Sanal pazaryerlerindeki; karlılık, ciro, mağaza puanı gibi temek KPI hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için çalışıyoruz.

Sanal pazaryerlerine yüklenemeyen ürünlerin takibini yapıp sorunları gideriyoruz. Mağazanızın ve ürünlerinizin sanal pazaryerlerinde üst sıralara çıkması için metin ve görsel içeriklerinizi iyileştiriyoruz. Sanal pazaryerlerindeki komisyon ve vaade hesaplamalarını yapıp nakit akışı ve kar-zarar tablolarınızı çıkartıyoruz. Sanal pazaryerlerinin kampanyalarını değerlendirip varsa fırsatlardan yararlanmanızı sağlıyoruz. Ürün ve mağaza bazında rakip analizi yaparak marjı olan ürünlerde satış arttırıcı aksiyonlar alıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Yazılım hizmetleri başlığı altında size özel Excel Dosyaları veya Excel Makroları hazırlayarak işletmenizi daha verimli kılıyoruz.

API servisleri üzerinden aldığımız verileri işleyeceğimiz ve yine API üzerinden çeşitli mecralara aktaracağımız yazılım çözümleri sunuyoruz.

E-Ticaret hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için gereksinim duyduğunuz yazılımları saptayıp en uygun koşullarda satın almanız için danışmanlık yapıyoruz. Bayisi olduğumuz yazılımlar aracılığı ile fiyat avantajı sağlıyoruz sahip olduğumuz deneyimle görünmeyen maliyetlerden kaçınmanızı sağlıyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz stüdyolarda E-Ticaret için ürün çekimi hizmeti veriyoruz.