fbpx

Bursa Dijital Ajans

Bursa Dijital Ajans Arıyorsanız, Doğru Yerdesiniz

Bursa’da Ekonomik Altyapı

Bursa Dijital Ajans ihtiyacını anlamak için Bursa’yı biraz tanıyalım. Bursa 3 milyonu aşkın nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık illeri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra dördüncü sırada. Bursa’da gelişmiş bir sanayi üretimi var. Sadece bir rakam bile bunu doğrulamaya yetiyor: Bursa’daki OSB sayısı: 17. Bu 17 OSB’de yaratılan değerle 21 Milyar doları geçen bir dış ticaret hacmi ortaya çıkıyor. 19 yy’da kurulan ipek fabrikalarına dayanan bu köklü sanayi ekosisteminin çeperinde Bursa’da güçlü de bir hizmet sektörü oluşmuş durumda. Bu durum beraberinde iletişim ve dijital ajans talebini de getiriyor. Bursa gelişen hizmet sektörü, geniş nüfusu ve içerdiği turizm potansiyeli nedeniyle yetkin ajans hizmeti talebi var.

Bursa’daki Ticari faaliyetlerle ilgili daha geniş bir veri seti için Bursa Ticaret ve  Sanayi Odası‘nın güncel verilerine bakmakta fayda var.

Dijital Ajans Ne Yapar?

Dijital Ajans temsil ettiği kurumların dijital dünyadaki itibarını ve iletişim politikasını yönetir. Çalışma anlaşmasının çerçevesine bağlı olarak medya satın alma, içerik oluşturma ve reklam yönetimi gibi konularda da çalıştığı kuruma hizmet verir.

Bu hizmetleri başlıklar halinde sıralayacak olursak:

Arama Motoru Optimizasyonu SEO (Search Engin Optimization)

Arama Motoru Pazarlaması SEM (Search Engin Marketing)

Sosyal Medya Yönetimi

İçerik Yönetimi

Kurumsal Site Kurulumu

E-Ticaret Sitesi Kurulumu ve Yönetimi

Medya Planlama

Yukarıda sıralanan başlıkları genişletmek veya alt kırılımlara ayırmak mümkün. Bu verilerin dinamik veriler olduğunu da belirtmekte fayda var. Sonuçta bu yapı her iki senede bir teknoloji ile birlikte değişiyor. İşin özü ise sabit kalıyor. Dijital bir ajanstan beklenen temel iş: Dijitalde Değer Yaratmak.

Bursa Dijital Ajans Unicorn

Unicorn Bilişim olarak Bursa’da E-Ticaret Yönetimi, SEM-SEO, Kurumsal İnternet Sitesi ve Dijital Ajans çalışmalarını profesyonel bir anlayışla titizlikle yürütüyoruz. Bursa’da bir çok referans projeye imza attık. 2020 yılından beri İstanbul’da da bir ofisimiz var. Bu sayede İstanbul’daki kalifiye işgücüne de bünyemizde rahatlıkla yer verebiliyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz için Bursa’ya özel fırsatlarla tanışmak isterseniz bu formu doldurmanız yeterli.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?