Scroll to top
Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Ticimax Entegrasyon Kapsamı ve Detayları

Ticimax Entegrasyon başlığı altında ele alınabilecek birden fazla alt başlık var. Biz bu alt başlıkları; Kargo, ERP ve Ödeme Sistemi ve Sanal Pazaryeri entegrasyonları alt başlıkları altında ele alacağız.

Ticimax Entegrasyon Kargo Entegrasyonları

Ticimax kargo entegrasyonları Ticimax Special Ekstra paket ve üzeri paketlerde aktif oluyor. Entegrasyon paketi dahilinde; Sürat, Aras, Yurtiçi, UPS, MNG kargolarından bir tanesi için entegrasyon yapılıyor. Asil Kargo entegrasyonu bütün paketler için opsiyonel yani ücrete tabi bir hizmet olarak sunuluyor. Entegrasyonla beraber siparişin onaylanması ile beraber kargo numarası otomatik olarak oluşuyor ve müşteriye ulaştırılıyor.

Ödeme Sistemi Entegrasyonları

Ticimax’ın Plus paketi ve üstü paketler; Hepsipay, Iyzico, PayU, GarantiPay, IPara, PayTR, Paycell, Paybyme, PayGuru, Paytrek, Moka, Wirecard, Paynet ve Company ödeme sistemleri ile entegre. Telr ödeme sistemi ise bütün paketler için opsiyonel olarak sunulan bir entegrasyon.

Siteniz ödeme sistemi ile entegre olmalıdır. Aksi durumda ziyaretçilerinizin havale ve kapıda ödeme dışında ödeme yapması mümkün olmaz. Ödeme sistemi entegrasyonu sitenizin gerçek anlamıyla bir e-ticaret sitesi olması için mutlaka yapılması gereken bir entegrasyondur.

ERP Entegrasyonları

Ticimax e-ticaret yazılımı; Korgün, Akınsoft, DİA, ETA, FemSoft, GizSoft, Hitit, BayYazılım, Logo, MicrosoftDynamics, Nebim V3, Nebim Winner, Neto, Netsis, VegaYazılım, ERP 12, Mikro, Paraşüt ve SAP ile entegre ediliyor. ERP programları ile entegrasyon bütün paketlerde opsiyonel. ERP entegrasyonu ile beraber mağaza ve e-ticaret stokları arasındaki eşgüdümü sağlayabilirsiniz. Böylelikle satış kanallarının her birini verimli olarak kullanabilirsiniz.

Ticimax Entegrasyon Sanal Pazaryeri Entegrasyonları

GittiGidiyor, N11 ve Hepsiburada API entegrasyonu OMNİ paket ve üzeri paketlerle beraber veriliyor. İleri seviye bulut çözümlerle beraber bu sanal pazaryerlerine ek olarak Trendyol entegrasyonu da paket özelliklerine eklenir. Ticimax Global Plus paket ile beraber ise Amazon entegrasyonu ekleniyor. Çiçeksepeti pazar yeri ise bütün paketler için opsiyonel yani ek ücrete tabii.

Satınalıma Yaparken Size Rehberlik Edelim

Hangi e-ticaret yazılımı ile yola devam edeceğinize karar veremediyseniz profesyonel satınalma danışmanlığı hizmetimizle size yardımcı olmaya hazır olduğumuz bilmenizi isteriz.

Ticimax paketler arasında karar veremediyseniz bu kılavuza güz atmanızda fayda var.