fbpx

Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal kimliğinizin en önemli parçalarından biri internet sitenizdir. Ürün ve hizmetlerinizi tanımak isteyen potansiyel müşterileriniz, üretiminizin devamını sağlayan tedarikçileriniz, kabiliyetlerinizi ve üretim potansiyelinizi arttıracak yeni yetenekler, rakipleriniz ve aslına bakarsanız diğer herkes için ilk bakılacak yer internet sitenizdir.

Doğru yapılandırılan bir içerik hiyerarşisi ile ziyaretçilerinizin istediği bilgiye kolaylıkla ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı alışkanlıklarını ve trendlere uygun estetik bir tasarımı esas alıyoruz. Hazır temalarla yetinmiyor CSS ve HTML düzenlemelerle size özel bir tasarım yapıyoruz.

Sitenin bütün mecralarda doğru ölçeklenmiş olarak yayınlanması yani responsive tasarım olmazsa olmazlarımızdan.

Özgün içerik ve özgün tasarım milyonlarca sitenin içinde fark edilmesiniz sağlayacak temel unsur olduğunun bilinciyle özgün içerikler hazırlıyoruz.

Sitenizin farklı kullanıcılar tarafından kolaylıkla yönetilebildiği fonksiyonel bir CMS tasarlıyoruz.

Sitenizin arama motorlarında fark edilebilmesi için SEO uyumlu bir yapı sunuyoruz.

Site açılış hızının hem arama motorları hem de ziyaretçileriniz için önemini biliyoruz, sitenizin hızlı açılması için hem sunucu tarafında hem de içerik tarafında optimizasyon yapıyoruz.

Dijital pazarlamanın temel unsuru olan internet siteniz için yapılan medya harcamalarının yarattığı dönüşümü ısı haritaları ve diğer yöntemlerle izlenebilecek bir alt yapı sunuyoruz.